Nové stránky radnice

Stodská radnice spustila novou verzi stránek na mestostod.cz. Změnila se struktura i vzhled. Mimochodem je tam pár chybiček, které se snad vychytají (myslím tím překlepy typu Paval), ale taky chyby, které by tam snad být neměly (a teď myslím třeba ředitele nemocnice).

6 thoughts on “Nové stránky radnice

  1. Nic moc
    No, nechci byt jen kritik, ale opravdu jsem na tech novych strankach nenasel nic, co by se mi alespon trochu libilo.Vim, ze estetika je asi vec individualni, ale stejne, i ta kombinace barev a hneda jako barva textu?Nic moc.Taky by me zajimalo, kolik a komu za to zaplatili. Jestli se da tvorbou takovych stranek zivit, tak co delam sakra ve skole:) A co ta reklama?Vzdyt je to snad jejich domena ne?

  2. A co my?????
    Teda to koukám – ve Stodě je ve školství jen ZŠ, ZUŠ a DDM. ISŠaU zřejmě nikoho nezajímá. Ale když potřebuje pan starosta udělat slavnostní raut pro oficiální akce, to si na nás vzpomene ….

  3. Tedy me se tam libi …
    Mno taky to nechci kritizovat.Dulezite je, ze to je funkcni.Nevim kolik za to zaplatili,ale vim komu. 🙂 Spis nechapu proc kdyz se cela stranka sklada vetsinou jen z textu, je sirka stranky,tedy tabulky, nastavena pevne na 820px.Zvlast kdyz stranka je psana v PHP.To mi, co mame nastavene rozliseni 600×800 musime rolovat listou zleva do prava a zpet, aby jsme si precetli cely text.A to mi nebavi… Na druhe strane jsem zase uvital odkaz zdravotnictvi spolu s provoznimi dobami ambulanci.

  4. Estetika?? A kde ji vidite?
    Tak jsem uz teke mohl konecne shlednout oficialni web naseho mestecka a uprimne, je to hnus! A opravdu by mne zajimalo, kdo je tvurcem tohoto webu??? Pokud za tento vytvor nikdo nezaplatil ani floka, tak je vse OK, ale i 1 Kc by bylo moc!

    • Re: Estetika?? A kde ji vidite?
      Vis jak dlouho trva opsat vsechen ten text? To musi byt hodiny, za to bych neco zaplatil. Jinak je na strankach mesta spoustu vychytavek, treba odkaz na stranku DDM Stod funguje (ktera mimochodem vypada na prvni pohled jeste hur – primo bych rekl na bliti – kombinace barev je fakt uchvatna – podklad ma barvu vyzvraceneho hnoje), tak odkaz na stranku ZS Stod (ktera je opravdu asi milionkrat lepsi a krasnejsi nez mestka oficialni) nefunguje. Asi proto, aby se mesto svoji webovou prezentaci neztrapnilo. Odkaz ne ISSU uplne chyby ( tim nechci rict, ze jejich stranky jsou jaste lepsi ne ZS :-)), ale spis mesto se ISSU asi uz mos nepocita, jinak si takovou nezodpovednost nedokazu vysvetli. Celkove se stydim, ze bydlim ve meste s takovou webovou vizitkou. Hura -> SPATKY NA STROMY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *