Na cestě do Plzně (tedy autem nebo autobusem) došlo ke dvěma změnám a myslím, že obě jsou k lepšímu. Můstek mezi Stodem a Chotěšovem už má za sebou polovinu opravy a za Líněmi už je oprava ukončena úplně a jezdí se tam v obou směrech.
Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Donec sed odio dui. Donec sed odio dui. Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Donec sed odio dui. Donec sed odio dui. Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum.
Na cestě do Plzně (tedy autem nebo autobusem) došlo ke dvěma změnám a myslím, že obě jsou k lepšímu. Můstek mezi Stodem a Chotěšovem už má za sebou polovinu opravy a za Líněmi už je oprava ukončena úplně a jezdí se tam v obou směrech.