Myčka ve Stodě

icp píše: „Když jsem dnes (29.8.08) tankoval ve Stodě u benzínky na Domažlické, dostal jsem do ruky leták, že se právě tento den otevřela myčka. Neváhal jsem a hned vyfotil i ceník na zdi.“

Já jen dodám, že byla otevřená i dnes 🙂

2 thoughts on “Myčka ve Stodě

  1. rucni myti
    vcera jsem tam byl a vyzkousel to. nabehli dva manici pustili vapku, ruco namydlili, setreli, hadrama opet ruco vysusili, okna ruco ramy a prahy, otevreli dvere a kufr a vsude po obvode ve sparach vylestili, fakt jsem koukal. sice jsem cekal asi cca 15 min. ale auto bylo ciste i tam, kam automaticka mycka nemuze. obsluha byla ochotna a nabizela i cisteni interieru na objednavku. no za kilo deste jsem byl velmi spokojenej, jen mi prekvapilo ze tam krome vapky neni zadny stroj, vsechno ruco =o)

  2. Vysmati otviraci dobe
    par jdoucich dni po sobe jsem navstivil mycku aut v pracovni dobe, pokazde mi bylo receno, mame uz zavreno, jinak receno,
    kaslem na vas…
    Naposledy jsem prijel ve 14.30.. otviraci doba do 18.00 mimochodem, opet zavreno….
    Vrele doporucuji ale jen projet kolem…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *