Já jen dodám, že byla otevřená i dnes 🙂
Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Donec sed odio dui. Donec sed odio dui. Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Donec sed odio dui. Donec sed odio dui. Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum.
Já jen dodám, že byla otevřená i dnes 🙂
rucni myti
vcera jsem tam byl a vyzkousel to. nabehli dva manici pustili vapku, ruco namydlili, setreli, hadrama opet ruco vysusili, okna ruco ramy a prahy, otevreli dvere a kufr a vsude po obvode ve sparach vylestili, fakt jsem koukal. sice jsem cekal asi cca 15 min. ale auto bylo ciste i tam, kam automaticka mycka nemuze. obsluha byla ochotna a nabizela i cisteni interieru na objednavku. no za kilo deste jsem byl velmi spokojenej, jen mi prekvapilo ze tam krome vapky neni zadny stroj, vsechno ruco =o)
Vysmati otviraci dobe
par jdoucich dni po sobe jsem navstivil mycku aut v pracovni dobe, pokazde mi bylo receno, mame uz zavreno, jinak receno,
kaslem na vas…
Naposledy jsem prijel ve 14.30.. otviraci doba do 18.00 mimochodem, opet zavreno….
Vrele doporucuji ale jen projet kolem…