V pátek bude 19. reprezentační ples města Stoda

Taneční Stod 2014, závěrečná
V pátek se bude konat 19. reprezentační ples města Stoda, vrchol plesové sezóny ve Stodě. Ano, na konci ledna už bude vrchol sezóny, ale když jsou plesy dva, není se čemu divit.
Myslivecký ples se povedl, bylo plno, doufám, že stejně tomu tak bude i městském. Na sále bude hrát KT Band, na balkóně diskotéka, začínat se bude předtančením, které jste mohli vidět na závěrečné tanečních, připravena je samozřejmě tombola, ty nejlepší ceny se budou losovat z prodaných vstupenek, o půlnoci proběhne dámská volenka.
Vy snad budete v pátek 30. ledna 2015 ve 20 hodin sedět doma?

One thought on “V pátek bude 19. reprezentační ples města Stoda

  1. Komu by to nestačilo
    …může v sobotu vyrazit do Chotěšova na hasičský bál. Hraje Malá muzika Nauše Pepíka (znáte z TV). Od osmi za stovku, pokud nemáte lístek z předprodeje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *