V úterý jsem psal o existenci této adresy, dnes už dokonce není prázdná.
Pravda, údaje na ní nejsou nejaktuálnější (mimo hlavní stránku), ale to se určitě zlepší.
Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Donec sed odio dui. Donec sed odio dui. Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Donec sed odio dui. Donec sed odio dui. Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum.
V úterý jsem psal o existenci této adresy, dnes už dokonce není prázdná.
Pravda, údaje na ní nejsou nejaktuálnější (mimo hlavní stránku), ale to se určitě zlepší.
Ach jo
prázdné už to není, za to jsou tam češtinářské perly jako „ochranna“, „oddělenní“….
Asi tak
Trochu neaktuální… pozoruje nás někdo ze zastupitelstva???
:-))))