Dráhy šetří

Asi ano, tento týden jsou do vlaků, kterými já jezdím (7405 a 7416) zařazeny pouze tři vagóny plus služební. Ještě minulý týden jezdil o vagón víc.
Nevím ale, jestli jde pouze o sezonní záležitost (dnes ráno jeli z Chotěšova tři lidé) nebo to bude takto fungovat i po prázdninách. Nebo že by už docházely vagóny schopné jezdit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *