Živé vystoupení Hedgehogu

Holýšovská skupina Hedgehog, chystá 9.10.2004 živé vystoupení v Českém dvoře na Dupárně, samozřejmě v Holýšově. Je to po dlouhé době další …
světlý okamžik v jejich působení, jelikož už pár měsíců jakoby se po nich slehla zem. Mají připraveno pár překvapení např. nové tváře ve skupině – bubeník a baskytarista + zbrusu nové písničky. Vystoupení by se mělo konat od 21:00 hod. a vstup bude zdarma (to už se také dnes jen tak nevidí 🙂 abych nezapomněl, spolu s Hedgehogem na Dupárně vystoupí také kapela B.E.S. což bude určitě zajímavé zpestření. Pokud by vás zajímaly nějaké detailnější informace o skupině Hedgehog, navštivte jejich stránky: http//hedgehog.3am.cz

11 thoughts on “Živé vystoupení Hedgehogu

    • Re: Reklama? :-))
      … a co akce na vikend? krizovy vrch? denicek? silvestr? neni to taky nahodou raklama?? co krpi?? =o)

      • Re: Re: Reklama? :-))
        Jo, to je ale v sekci akce na vykend a nema to vlastni clanek. Me to ale nevadi, ja si nemyslim ze to je reklama, ale nedko jiny by si to mylset mohl. Me je to uplne jedno, ale kdyz nekdo napise nekam odkaz, tak si nemyslim ze je to hned reklama, zvlast ne na zarizani, ktere urcite nikdo ze ctenaru techto stranek nebude v zivote kupovat. Jenom si myslim ze slovicky reklama by se mohlo klidne vic setrit, tohle jsem napsal stejne jen tak aby se tu trochu neco delo, a deje se !!!

        • Hrubda v Re:Re: Reklama? :-))
          Ja sem ale tupec, napsal jsem vykend, misto vikend, to se ale omlouvam urcite se mi ted budete smat… Aspon si Frenk trochu rýpne i do meho pravopisu :-)))))

        • Re: Re: Re: Reklama? :-))
          vis co je na tom nejzajimavejsi a nejparadoxnejsi, ze ty poukazujes na "reklamu" a potom moralizujes, ze by se s timto slovem melo setrit! trosku kontraverzni??! co?! =o)

        • Re: Re: Re: Reklama? :-))
          btw ty tu umele vyvolavas reakce??!! tedy alespon ses k tomu ke konci komentare priznal … prirovnal bych to k rceni, mluvit jen kvuli tomu, aby rec nestala … to tady taky za chvili muzem psat uplny nesmysly, no mozna ze nekdy se to i deje =o)

          • Re: Re: Re: Re: Reklama? :-))
            No ja jsem hlavne myslel, ze na to bude reagovat spis Honza, a ne ty. Tomu totiz odkaz pripada jako reklama. A misto toho si se ozval. Ja jsem si totiz nevsiml, ze ten clanek pises ty, az pak.

      • Re: Re: Bude tam nekdo
        Byli jsme tam,nekdy to pripominalo doom metalovou seanci. A ted muj dojem (smidi),ja moc nevim jake to bylo. My byli s Krenasem na pizze:o) Jen vim,ze ve dvore bylo desny vedro a mraky lidi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *