Dnes začalo řádné digitální vysílání multiplexu A na Domažlicku. Multiplex A v Domažlicích obsahuje vysílání televizních stanic ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport a veřejnoprávní rozhlasové okruhy ČRo 1 – Radiožurnál, ČRo 2 – Praha/ČRo 6, ČRo 3 – Vltava, ČRo 4 – Radio Wave, Rádio Česko, ČRo D-dur a ČRo Leonardo.
Podle mapy (umístěná na www.digitalnitelevize.cz, velikost 3 MB) by mělo vypočítané pokrytí zahrnovat i Stod. Nemáte někdo zkušenosti s příjmem?
digitální vysílání
Zatím mi nedorazil set-top,takže začnu zkoušet někdy příští týden.Jinak od 6.12.2006 začnou z Hoher Bogenu vysílat 3 multiplexy o výkonu 100,50 a 25 kW,které by se tu mohly přijímat.Více na http://www.digitalnitelevize.cz
digitální vysílání
Tak dnes jsem vyzkoušel pozemní digitální vysílání z Domažlic.Příjem je slušný,zatím jdou 4 programy ČT a asi 6 rádií.To vše na stávající anténu.Sílu signálu to ukazuje okolo 53%.Přijímač mám Globo Opticum 3000 TS.
Re: digitální vysílání
Prosím o uvedení adresy(ulice) kde přijímáš signál.Dík
Re: Re: digitální vysílání
Přijímám v ulici B.Němcové až dole pod policajtama.
Zkoušel jsem digitální vysílání 5.11. v ulici Nábřežní – u lávky , ale vůbec nic jsem nechytil.
Signál mi to hlásí velmi slabý.Mám TV se zabudovaným dig. přijímačem.
Re:
A na jakou anténu jsi to zkoušel přijímat?Podle recenzí na digitální vysílání na netu bylo dosaženo nejkvalitnějšího příjmu na klasickou 4prvkovou buzenou anténu.(známou
jako "kátro").