Jak se bude ve Stodě uklízet?

Poslal jsem na městský úřad dotaz: „Letos platí nový zákon, podle kterého úklid chodníků zajišťují obce. Jak se Stod připravil? Nakoupil nové stroje, přijme víc lidí, zvládne to s  loňským stavem, počítá s tím, že chodníky budou uklízet občané
dobrovolně…?“
A odpověď: „Na úklid chodníků nebudeme přijímat žádné nové pracovníky. Vážně uvažujeme o zakoupení nového stroje, kterým bychom prováděli úklid sněhu. Univerzální stroj, který by sloužil na úklid v zimě a na metení chodníků v létě. Ve čtvrtek máme předváděčku tohoto stroje a pak se rozhodneme.
Samozřejmě budeme rádi, když nám občané pomohou a uklidí si před vlastním domem. Město bude čistit chodníky podle důležitosti tj. napřed frekventované chodníky.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *