Co je nového v nemocnici?

Stodská nemocnice se zde objevuje poměrně často. A i dnes mám dvě novinky.

  • Z pozice ředitele nemocnice odstoupil MUDr. Jiří Suda, vedením nemocnice byl pověřen MUDr. Roman Titl (můžete ho znát jako primáře interního oddělení).
  • V září bude uzavřena lůžková část gynekologicko-porodnického oddělení, nebude se rodit, ani operovat.

One thought on “Co je nového v nemocnici?

  1. Povídá se, povídá….
    … že je to trochu jinak. Gynekologie neoperuje, protože primář odchází a jiný lékař s druhou atestací tam není. Bez druhé atestace se operovat nesmí, tak se narychlo naplánovalo malování.
    A protože to nejsou jediné problémy v nemocnici, tak pan ředitel vycouval. Prý už toho rozboural dost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *