Na co se půjdete podívat?


Blíží se Vánoce, během adventu se koná plno akcí, na kterou se půjdete podívat?
Já si vybral výstavu betlémů na radnici, vy, kteří máte menší děti, chcete čerty, ale nemusí k vám domů, se určitě půjdete podívat na čertovský povoz, případně ještě v neděli na lampionový průvod do Chotěšova, na jeho konci také budou čerti. Na koncerty můžete vyrazit do kostela (a to hned dvakrát), na Gigant, do chotěšovského kláštera i na radnici. K tomu nějaké dílny (manažeři tomu mohou říkat workshopy) a jarmarky. A taky živý betlém. Já už ho viděl, jestli bude stejný, jako v neděli v Chotěšově, určitě vyražte.
Akcí je dost, podívejte se do kalendáře akcí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *